بازتاب طراحی اپلیکیشن موبایل جت سئو در سایت های خبری

طراحی اپلیکیشن موبایل جت سئو بازتاب بسیار مفید و مناسبی از طرف کاربران داشته و در سایت های خبری نیز در مورد جت سئو اطلاع رسانی شده است. با وجود اینکه کمتر از یکماه از ارائه این اپلیکیشن رایگان به بازار می گذرد، کاربران زیادی با ما تماس گرفته و بابت ارائه این اپلیکیشن  تشکر کردند و بازخوردهای مثبت کاربران باعث شد که نسخه جدیدی از جت سئو با امکانات بسیار کاملتر را طراحی کنیم که به زودی در بازار منتشر خواهد شد.
یکی از مشکلات اصلی مدیران سایت های اینترنتی دنبال کردن نتایج گوگل و همچنین آنالیز سایت است. تنها ابزار رسمی که رتبه های سایت در گوگل را نمایش می دهد، گوگل کنسول با وبمسترتولز است، رتبه هایی که در وبمستر تولز نمایش داده می شود بر اساس متوسط یکماه گذشته محاسبه می شود و همچنین رتبه فوق میانگین رتبه بر اساس مکان های مختلف و دستگاه های مختلف است، به همین خاطر مدیر سایت برای اینکه رتبه واقعی خود در گوگل را مشاهده کند، مجبور است به صورت دستی کلمه کلیدی مورد نظر را در گوگل جستجو کند و انجام این کار، کاری سخت و زمان بر است. پس از مدتی مدیر سایت از انجام این کار خسته شده و دست از دنبال کردن رتبه های خود برمی دارد و همین موضوع باعث می شود که نتواند تغییرات گوگل را دنبال کند و از وضعیت سایت خود اطلاع یابد.
از طرف دیگر بسیاری از وبمسترها نیاز دارند که مشکلات سایت خود را آنالیز و بررسی کنند، جت سئو به صورت رایگان این امکان را به شما می دهد تا مشکلات سایت خود را آنالیز کرده و بتوانید آنها را برطرف کنید.
اپلیکیشن موبایل جت سئو را می توانید از طریق کافه بازار دانلود کنید.

اپلیکیشن جت سئو-آنیتاسافت