طراحی اپلیکیشن ios

طراحی اپلیکیشن ios برای کاربران سیستم های اپل به صورت نیتیو و با رعایت اصول تجربه کاربری و کاربردپذیری انجام می شود. تعداد کاربران اپل در ایران و دنیا به نسبت کاربران اندروید بسیار کمتر است. گرچه آمار دقیقی در این زمینه در ایران وجود ندارد، اما می توان با بررسی آمارهای موجود نسبت استفاده کنندگان اندروید و IOS را ۱۰ به ۱ تخمین زد.
طراحی اپلیکیشن ios با وجود اینکه استفاده کنندگان آن کمتر هستند در برخی از مواقع و کاربردها می تواند برای مالک نرم افزار مفید باشد. به عنوان مثال اگر استفاده کنندگان نرم افزار بسیار زیاد باشد و مالک نرم افزار نخواهد حتی ۵ تا ۱۰ درصد بازار را هم از دست بدهد، یا مشتریان هدف نرم افزار افرادی باشند که بیشتر از سیستم های اپل استفاده می کنند. اما در صورتی که ایده نرم افزار یک ایده اولیه باشد و یا استفاده کنندگان آن محدود باشند بهتر است ابتدا نرم افزار اندروید برای آن طراحی شود و سپس نرم افزار IOS طراحی گردد، تا با طراحی اولیه تخمین مناسبی از بازخورد استفاده کنندگان دریافت شود.
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره مناسب در زمینه تولید نرم افزار موبایل به شما هستند، شما می توانید با ارائه ایده ها و طرح های خود و مطرح کردن آنها با کارشناسان ما طرح مناسب برای تولید نرم افزار موبایل را بدست آورده و سپس اقدام به راه اندازی نرم افزار IOS یا اندروید برای خود نمایید.

طراحی اپلیکیشن ios-آنیتاسافت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.