هزینه تولید نرم افزار موبایل

هزینه تولید نرم افزار موبایل-آنیتا سافت

هزینه تولید نرم افزار موبایل و نرم افزار های اندروید و IOS با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. با توجه به اینکه هدف از تولید نرم افزار موبایل در اکثر مواقع اتصال نرم افزار به سایت است، وب سایت اینترنتی باید امکان ایجاد خروجی های لازم جهت نرم افزار موبایل را داشته باشد. در بسیاری از مواقع لازم است که طراح سایت این امکان را فراهم کند و یا از ماژولهایی که خروجی لازم را ایجاد میکنند استفاده کنیم، در صورتی که این امکان به صورت پیش فرض وجود نداشته باشد لازم است که نرم افزاری جداگانه به صورت تحت وب نوشته شود تا از طریق آن نرم افزار بتوان خروجی های لازم را تولید کرد.

همچنین برآورد هزینه طراحی نرم افزار موبایل بر اساس امکانات اولیه و چیدمان آن مشخص می شود، بنابراین برای برآورد هزینه در ابتدا بهتر است طرح نرم افزار را از نظر چیدمان عناصر مختلف در صفحه و همچنین فرآیندهای موجود در آن مشخص کنید و سپس فرآیندهایی که قرار است در نرم افزار اتفاق بیفتد را تحلیل و طراحی نمایید. پس از این مرحله نحوه اتصال نرم افزار به بانک اطلاعاتی مشخص می شود و بر اساس این اطلاعات می توان برآورد دقیقی از تعرفه نرم افزار موبایل و زمان و هزینه انجام آن ارائه کرد.
کارشناسان آنیتا سافت همواره آماده ارائه مشاوره های لازم جهت تولید نرم افزار موبایل با کیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده سازی فرآیندها و بهبود آنها در نرم افزار موبایل شما هستند. پس از تهیه طرح اولیه حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت بهبود طرح و همچنین عقد قرارداد و انجام کار در این زمینه را به شما بدهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.